Eко скандал в Несебър! Отпадни води се изливат край квартал „Аурелия“ (СНИМКИ)
В публикация в местна Facebook група се твърди, че от канализация в района на хотел и ресторант „Евридика“ в квартал „Аурелия“ се усеща миризма на отпадни води, а на разпространени кадри се вижда предполагаемо вливане в морето.
ПРОЧЕТИ ОЩЕ: ЕКОКАТАСТРОФА! Туристи алармират за мазут на плажа край Бургас
Нов сигнал за предполагаемо замърсяване на Черно море се появи в социалните мрежи. В местна интернет група за Несебър бяха публикувани кадри, за които се твърди, че показват отпадни води, вливащи се в морето в района на квартал „Аурелия“.
Сигналът е публикуван в социалните мрежи
Според публикацията източникът на миризмата е канализация в района на ресторант и хотел „Евридика“ в квартал „Аурелия“ в Несебър.
Авторът на публикацията пише:
„Миризма на отпадни води идва от канализация на ресторант/хотел Евридика в квартал "Аурелия" в Несебър.“
Кадрите предизвикаха реакции
Разпространените кадри предизвикаха коментари в социалните мрежи. Към момента в предоставената информация няма данни за официална проверка или становище на компетентните институции по случая.



Още новини в категория Новини от Бургас
Последвайте ни в Telegram: https://t.me/p26news
Още от Новини от Бургас
